ZVV1

28. 11. 2009

Do sekce VIDEA přidány dva nové sestřihy ze ZVV1

ZIMNÍ ZÁVOD RYCHETY 2009

28.11. se Jim zúčastnil Mikulášského závodu na cvičištti v Uhřiněvsi - Rychety. V kategorii dle ZVV1 se umístil na druhém místě. Poté co mu nevyšla podle představ poslušnost, dohnal bodovou ztrátu na obraně, kterou měl nejlepší za 98 bodů (ze 100 možných)a vysloužil si druhé místo.

více info celý příspěvek

Rychlejší než vítr 2009

13. 10. 2009

Poslední flyballový turnaj letošní sezony se nám podařilo vyhrát a také hned v prvním rozběhu zlepšit Český národní rekord na 17,74 vteřin ve složení Neo-Jim-Sára-Mia.

Foto v přiložené fotogaleriiObrazek

Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Fotografie: Rychlejší než vítr 2009 | Komentářů: 0

SEN ZVÍŘAT 2009

24. 9. 2009

ObrazekDne 12.9. jsme opět jeli pomáhat na umisťovací výstavu Sen zvířat. Počasí tentokrát přálo. Zvířátka se umisťovala a doufáme že do dobrých domovů.

Více celý příspěvek

MČR 2009

8. 9. 2009

Vydřeli jsme a to doslova 2.místo na MČR ve flyballe.

Dopolední část jsme vyhráli nejrychlejším časem 18,11. Odpoledne se nám bohužel sešlo několik nepříjemných aspektů, díky kterým jsme druhé místo doslova vydřeli. Jim se nám zamiloval a zbláznil, jelikož fenka NO sdílející kotec s další která hárá mu voněla přespříliš,takže místo mozečku měl ten starej spolehlivej profík něco jiného a nebyl schopen podávat svoje výkony,byli jsme mu vděční když zpočátku aspon doběhl:-). Neo zpomalil svou rychlost,protože mu bylo zle, po závodech až do večera blinkal , Sáru trápil zlomený drápek.

24. 8. 2009

Obrazek22-23.8. jsme se zúčastnili turnaje Happy míček v Litoměřicích.

Podařilo se nám vybojovat první místo v RR a 1.místo v DE. Finálový boj byl jak jinak, než napínavý,protože nám byla soupeřem skvělá Lavina.

Nejlepší čas tohoto turnaje tentokrát uhájili Pink Pirates,kterým se podařilo zaběhnout krásných 18,00 vteřin.

Turnaj jsme si užili a moc se nám líbil.

Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Fotografie: Happy míček 2009 | Komentářů: 0

Coursing trénink Přívrat 09

16. 8. 2009

Obrazek15.8.jsem byla pracovat v Přívratu kde probíhaly také coursingové tréninky a závody. Aby se mi Jim, Dag a Kasi nenudili, tak jsem je všechny tři přihlásila na trénink, každý běžel dvě kola.

Dag sám,protože jinak by pásl jak divej, a první kolo běžel Jim společně s Kasi. Všem to šlo skvěle, malá Kasinka Jímu stíhala jak mohla. Druhý kolo běžela Kasi v fenkou Jack russela, a byly holky strašně rozkošný. Když doběhly, bafly střapec a mazaly od nás,abychom jim ho nevzali:-).

fotky ve fotogalerii.

Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Fotografie: COURSING 2009 PŘÍVRAT | Komentářů: 0

Kitrinka

4. 8. 2009

Rádi bychom se tímto rozloučili s maliňačkou Kitrinkou  Ivany Vlasákový, Kikinka s Jimem a družstvem Hop Trop Prague odběhala několik flyballových sezon. Kitrinka po náhlé nemoci odešla tento víkend do psího nebíčka.

Kitrinka patří neodmyslitelně k prvnímu Prágovskému družstvu. Kiki je nám to moc líto.

na obrázku Kikinka na ME 2006 ve Francii

Obrazek

Flyball Brno 2009

4. 8. 2009

Obrazek2.8. proběhl flyballový turnaj vv Brně. Jako každoročně za velmi vysokých teplot.

Vybojovali jsme si s družstvem Hop Trop Prague 1.místo. Ve finále jsme se potkali s družstvem Lavina, a přes ne zrovna dobré střídačky,jsme dokázali získat skore 3:0.

První místo jsme vybojovali i v dopolední části kdy se běhal Speed Trial, s časem 18,00 vteřin, což byl i nejlepší čas turnaje.

Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Fotografie: FLYBALL BRNO 2009