Jdi na obsah Jdi na menu
 


BETYNKA

Příspěvky

BETYNKA

5. 3. 2014

Po odchodu Fifinky za Duhový most,jsem naložila smečku a jeli jsme opět do Chomutova pro psí bábinku Betynku. Betulka je jezevčíček nebo jeho kříženec,drobná fenečka,vážící 4,8kg. V útulku se po cizích oháněla,já jí uplatila ,takže po mně ne. V momentě kdy se ocitla doma,jí mohl hladit kdokoliv a vůbec jí nenapadlo se ohnat. Berunka malá už moc zoubků nemá. Má nemocný srdíčko,takže papá prášky, relativně se to stabilizovalo.

Pro Betynku jsem si jela 5.3.2014 Je jí asi 13 let, špatně slyší,zoubky taky nemá už skoro žádný a má berunka nemocný srdíčko,bere na něj prášky. Jmenuje se Betynka, a je to hrozně hodná psí holčička,nemá vůbec žádný problém s kočkama ani psíkama, a vlastně vůbec nezlobí. Oni psí staříci jsou fakt úžasný stvořeníčka, nechápu proč se tak špatně umisťují. Betynka dostala hned doma koupel a nechala jsem jí ostříhat,protože byla celá zadredovaná.

Betynečka byla další andílek v psím tělíčku, bohužel 19.5.2014 jí srdíčko zradilo, už dva dny předtím jsem jí 4x oživovala, veterina,v neděli relativně ok,a dnes hodně špatný. Kolaps,oživování,krev z tlamičky,veterina,testy komplet špatně,sotva dýchala. Dle vysvětlení veterináře stav nelze ničím zvrátit, nutný kyslík,který ale protáhne život max o pár dní,ale bez něj prostě nebude moci fungovat. Hrozí smrt udušením. Po vysvětlení pana doktora, jsem se rozhodla Betynku nevystavovat tomu,že by odešla hroznou smrtí,už takhle na tom byla hodně špatně, na 100% by se stav nezlepšil. Betynka hajá vedle Fifinky a Matějíčka. Betynečko měla jsem tě jen dva a půl měsíce,ale budeš mi moc chybět.

dscf2535.jpg 

dscf2507.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: BETYNKA | Komentářů: 0