Novinky

Příspěvky

Dogbiathlon 2021

24. 9. 2021

18.9.si Balú vyzkoušel taktéž dogbiathlon, kategorie sprint. Opět to zvládnul krásně, jen poslední kolečko už chtěl běžet rovnou k autu a bylo mu dívný, proč běhá pořád dokola. 3x  netrefený terč, penalizace 1 minuta, celkem 38.místo ze 123 lidí.

Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

Hard dog race 2021-Panda Plus team

24. 9. 2021

11.9. jsme se účastnili závodu Hard dog race, poprvé běžel Balú a poprvé takhle dlouho, Zvládnul to skvělě, s překážkami neměl vůbec problém. V našem týmu běžel taky Geronek, ten běžel s Michalem. Náš Panda Plus team se umístil na 2.místě v kategorii týmů. Na HDR jsou ale vítězové všichni, vzhledem k tomu, že běhají lidi a psíci všech kategorií, včetně hendikepovaných, je umístění milé,ale nelze srovnávat a o to v HDR ani nejde.

Voříškiáda fauničky a psích vozíčkářů 2021

6. 9. 2021

Balú - 3místo psy bez PP nad 40 cm + specielní cena časopisu Haf a Mňau, Jesika - 1.místo seniorky bez PP, Gero -3.místo voříšci nad 40cm

Jarní Extreme dog race 2021

26. 5. 2021

Po delší době konečně závod. Extreme dog race, cca 6 km + 18 překážek. Závodní parťák Kimi a doběhly jsme si pro 3 místo v kategorii 40+, a 15.celkově. Menší prostoj cca 3 minuty jsme měly na jedné překážce, než jsem zjistila, že můžu místo toho udělat něco jiného.

Tenhle závod běžel i Geronek v kategorii Junior. S Adélkou si doběhli pro 4.místo.

Voříškiáda Fauničky a psích vozíčkářů 2020, Jesika 3.místo

12. 1. 2021

Voříškiáda Fauničky a psích vozíčkářů 2020

12. 1. 2021

6.9. se konal již 6.ročník Fauničky. Jesika se umístila na 3.místě v kategorii Seniorky bez PP a Balú vyhrál kategorii psi bez PP a zaároveň se stal vítězem z vítězů psů bez PP.

HARD DOG RACE OPATOV A POLSKO

14. 10. 2020

Toto září jsme vyrazili na dva HDR, bohužel kvůli epidemii jich víc nebylo a vlastně přístupné byly jen tyto dva závody.

Opatov s Kimi 29.místo z 595 žen. Celkově 71 ze 795 lidí.  Běžel i Geronek, kterého měla půjčeného kamarádka a ostudu rozhodně neudělal, překážky chodí jako profík.

HDR Polsko - 11 .místo ze 172 žen .  Celkově 22.místo z 255 lidí. I tady běžel Geronek, tentokrát s kamarádem a celkově skončili o 7 vteřin za námi.

Oba závody byly jak jinak úžasný.

Dogtrek Járy Cimrmana 2020 15.8. , Gero 2.místo

25. 8. 2020

Dogtrek Járy Cimrmana 2020 15.8.

25. 8. 2020

dne 15.8.2020 jsme se zúčastnili prvních letošních závodů. Já šla s Kimi a Michal šel s Geronkem,, běželi jsme společně . Trasa byla 20km, kterou jsme odklusali na pohodu. Já s Kimi jsme si odnesly 2.místo ve své kategorii a Michal s Geronkem taktéž 2.místo ve své kategorii.