Novinky

Příspěvky

HARD DOG RACE OPATOV A POLSKO

14. 10. 2020

Toto září jsme vyrazili na dva HDR, bohužel kvůli epidemii jich víc nebylo a vlastně přístupné byly jen tyto dva závody.

Opatov s Kimi 29.místo z 595 žen. Celkově 71 ze 795 lidí.  Běžel i Geronek, kterého měla půjčeného kamarádka a ostudu rozhodně neudělal, překážky chodí jako profík.

HDR Polsko - 11 .místo ze 172 žen .  Celkově 22.místo z 255 lidí. I tady běžel Geronek, tentokrát s kamarádem a celkově skončili o 7 vteřin za námi.

Oba závody byly jak jinak úžasný.

Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

Dogtrek Járy Cimrmana 2020 15.8. , Gero 2.místo

25. 8. 2020

Dogtrek Járy Cimrmana 2020 15.8.

25. 8. 2020

dne 15.8.2020 jsme se zúčastnili prvních letošních závodů. Já šla s Kimi a Michal šel s Geronkem,, běželi jsme společně . Trasa byla 20km, kterou jsme odklusali na pohodu. Já s Kimi jsme si odnesly 2.místo ve své kategorii a Michal s Geronkem taktéž 2.místo ve své kategorii.

Nový přírůstek Balú

3. 3. 2020

Balú se narodil 23.10.2019 a je členem domácnosti od 12.2.2020, kdy jsem si ho přivezla domů. Je to pejsek alaskán.

Údolím Šembery říjen 2019

18. 11. 2019

A ještě jeden dogtrek, kategorie běh 15+, no s mým blouděním plus cca 3km, jsem měla trasu 21 km.  Na tuhle akci jsem šla opět s Gerem i s Kimi. Skvěla povedená akce. Jen opět moje bloudění a nutno říct, že bloudění nás stálo bednu, skončili jsme na 4.místě o 2 minuty za třetím a  15 minut za prvním, což jsou ty mnou naběhané 3 kilometry navíc, njn ta orientace :) . Jinak velmi povedená akce, super, že to bylo rozdělené na chůzi a na běh. Krásný cesty, cestou úkoly. Příští rok opět.

Zavírák 2019

Na Zavírák jsem původně jet nechtěla, protože Kimi se začala flákat, tak znovu trénujeme pomalu intervaly. Ale naskytla se mi možnost běžet s alaskánkou Halinkou. Halinka je hrozně hodná, je jí 8 let, a poprvé v životě jsem běžela canicross v tahu od startu do cíle, Halinka byla prostě úžasná, jela jak blesk. Trochu jsem jí asi brzdila, protože terén byl blátivej a kluzkej, tak jsem to nepustila úplně, navíc trochu tápu v rozložení sil, ale příště to prostě rozpálíme ještě víc, rezervy tam rozhodně byly, jen jsem byla přizdisráč, přitom v Halince byla obrovská opora. Tenhle závod jsem si skvěle užila díky Halince. A umístění 21.místo ze 75. v naší kategorii. Halinko jsi úžasná .

Canicross Klánovice 2019

21. 10. 2019

21.10.2019 se konal opět canicross v Klánovicích. Po dlouhém váhání jestli pojedu nebo ne, jsme se s Kimi nakonec vypravily. Výsledek byl sice 2.místo v naší kategorii, ale nutno říct, že madam Kimi táhla prvních 200 metrů a pak jsem to táhla všechno za svý, tudíž to bylo znát na čase, a ač trénovanější, čas byl horší o minutu a půl než vloni. Tak snad příště bude mít Kimi lepší den.

Hard dog race wild 2019

12.10.2019 jsme se konečně dočkali a vyrazili na HDR Wild. Trasa nebyla tak náročná jako ta loňská, a tentokrát jsme si vybrali nejspíš špatný čas a docela jsme čekali na některých překážkách. S Kimi jsem nasbírala zdržení na překážkách asi 13-14 minut.

Čekali všichni z týmu a výsledek byl 2.místo (o 2 minuty za prvním). Závod jsme si užili a už se těším na příští rok.

Dag R.I.P.

30. 9. 2019

Dne 28.9.2019 odešel za duhu Dagoušek, bylo mu necelých 15. Bohužel souhra tragických událostí. Dagoušíčku moc mi chybíš a je mi to tak líto .

HARD DOG RACE OPATOV 2019

17. 9. 2019

70201281_497697641030920_5976348830906449920_n.jpg14.9.opět v ČR náš nej závod. Opět Eskadra Punťa a Alík, tentokrát jsem běžela s Kimi, a doběhli jsme si v kat.týmech pro 1.místo.

Nakonec se nečekaně zúčastnil i Geronek , jako záskok za pejska a běžel s Michalem Poršem, a rozhodně se neztratili, doběhli si v jednotlivcích pro 11.místo.Geronek prý krásně makal.