Jdi na obsah Jdi na menu
 


SEN ZVÍŘAT 2008

29. 9. 2008

 

Pejsků a kočiček se tam sešlo požehnaně a všichni byli krásní. Vzhledem k tomu,že další pejsek u mě již zatím nepadá do úvahy, měla jsem velký cuky odnést si kočičku, přece jen třetí čiči by se snad ještě k nám vešla . Než jsem to promyslela a rozhoupala se,tak se začaly útulkům vydávat věci pro jejich svěřence a než to skončilo a rozdalo se,tak už kočičky byly zbalené, ale říká se " nikdy neříkej nikdy"  .

Ze 49 přihlášených pejsků se podařilo umístit 36, ze 166 kočiček si domov našlo 77.

Oproti loňským 3000 návštěvníků, jich letos bylo přes 4200. 

Co mě ale občas když jsem se vyskytla na bráně zarazilo bylo, že někteří lidi jdou na umisťovací výstavu, kde vstupné je 20 kč nebo něco pro zvířátka a oni nejen že nic nedonesou,ale i by si nechalo pro 20 kč vrtat koleno. Nechápu co v tom případě na takové výstavě dělají, celá výstava je o sponzorech a dobrovolnících. Naštěstí v převaze byli lidi,kteří nosili zvářátkům dárky, a dokonce dávali mnohem víc než 20kč, čímž se mohlo věnovat mnohem více konzerv,které se za každých 20 kč navyšovaly. Nechyběly ani hračky, pelíšky, přepravky, pamlsky, mističky. Tyto dary jsme pak přikládali na hromády od sponzorů.

 

Přeju všem těm,kteří ještě nemají domov aby ho co nejdřív našli,a těm co ho našli hodně štěstí a hodné a trpělivé pánečky.

 

Náhledy fotografií ze složky Sen zvířat